Офіційний форум Люботинської міської ради  

Вернуться   Офіційний форум Люботинської міської ради > Форуми Люботинської міської ради > Запитання до міського голови.

Запитання до міського голови. На ваші запитання відповідає міський голова Лазуренко Леонід Iванович

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 06.08.2014, 13:08   #1
Наталья Захарова
Знаток
 
Регистрация: 05.04.2012
Сообщений: 372
По умолчанию В Люботине уже 74 беженца.

Что может предложить обездоленным людям Люботин и куда девался "Красный крест" из Люботина? В Харькове помощь людям оказывается полным ходом.
Что есть у нас?
Наталья Захарова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 06.08.2014, 22:33   #2
Живу_я_здесь
Участник
 
Регистрация: 19.09.2013
Сообщений: 62
По умолчанию

Как куда девался Красный Крест? Был он постоянно в городе! По поводу беженцев из зоны боевых действий, а где они находятся и вообще есть ли городская программа помощи этим людям?
Живу_я_здесь вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2014, 09:45   #3
Наталья Захарова
Знаток
 
Регистрация: 05.04.2012
Сообщений: 372
По умолчанию

Красного креста по старому адресу нет! Телефон стационарный тоже не его уже.
Наталья Захарова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2014, 16:39   #4
sveta_pan
Участник
 
Регистрация: 09.07.2009
Сообщений: 67
По умолчанию

З метою соціального забезпечення, виконавчим комітетом Люботинської міської ради проводиться реєстрація громадян, які виїхали з Донецької та Луганської областей і тимчасово перебувають на території міста. На даний час зареєстровано 50 родин, в яких 110 осіб, з них дітей - 36.
Більшість громадян мешкають у родичів та знайомих. Три родини з дітьми до 3-х років централізовано розміщено в Харківському обласному центрі матері та дитини.
Громадянам, які звертаються з питань розселення в Харківській області (звернулось 3 чол.), рекомендовано звернутися до Громадської приймальні Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації за адресою: м. Харків, майдан Свободи, 5, Держпром 3-й під’їзд.

Структурними підрозділами виконкому та організаціями міста, при зверненні громадян, які переміщуються з районів проведення антитерористичної операції, оперативно розглядаються та вирішуються проблемні питання в межах повноважень та чинного законодавства.
До управління соціального захисту населення звернулось за продовженням призначення соціальних допомог - 3 сім’ї. Після отримання усіх необхідних документів та у разі потреби УСЗН буде продовжено виплати зазначеним сім’ям. Призначено соціальних допомог з дітьми - 1 родині.
До відділу з призначення та виплати пенсій м. Люботин звернулось 24 чол. Поставлено на облік - 10 чол., виплачено пенсій - 9 чол.
До територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) за наданням натуральної допомоги звернулось 4 особи, які були забезпечені б/у одягом.
Комунальним закладом охорони здоров’я «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Люботинської міської ради надано медичну допомогу 13 громадянам.
До Міського центру зайнятості звернулось 8 чол., яким надано консультацій з питань працевлаштування - 8, взято на облік та встановлено статус безробітного - 3 чол.
До міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді звернулось 3 родини, в яких 17 чол. Сім’ям надані інформаційні послуги щодо можливості отримання психологічної допомоги та відновлення отримання пенсії, влаштування дитини в ДНЗ; надано 26 одиниць б/у речей та предметів побуту.
У службі у справах дітей перебуває на первинному обліку 1 дитина, над якою встановлено опіку чи піклування.

Крім цього, для вирішення питань, пов'язаних з тимчасовим перебуванням в місті Люботині, можна звернутися за телефонами:
- з питань виплат соціальної допомоги - 741 16 06;
- з питань пенсійних виплат - 741 18 03;
- надання допомоги у працевлаштуванні - 741 12 93, 741 16 31;
- надання освітніх послуг - 741 21 17;
- соціальне обслуговування (надання соціальних послуг) та з питань гуманітарної допомоги - 741 40 41, 741 09 69;
- медична допомога - 741 08 60;
- оздоровлення дітей - 741 3419;
- надання соціально-психологічної допомоги - 741 09 63.

Щодо функціонування на території міста Люботинської міської організації Червоного Хреста України повідомляємо, що дана організація є громадською, працює згідно свого Статуту. За інформацію, наданою головою правління, до організації за наданням допомоги звернулось 3 родини - 22 чол., яким було надано продукти харчування та одяг.
sveta_pan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 07.08.2014, 19:11   #5
Живу_я_здесь
Участник
 
Регистрация: 19.09.2013
Сообщений: 62
Thumbs down

Организация Красный крест громадска, но работу, которую она проводит судя по информации важная и нужная. И опятьтаки какой у нее адрес как ее можно найти?
Живу_я_здесь вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2014, 11:00   #6
Наталья Захарова
Знаток
 
Регистрация: 05.04.2012
Сообщений: 372
По умолчанию

Спасибо, Дмитрий. Сходим.
Наталья Захарова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2014, 14:29   #7
sveta_pan
Участник
 
Регистрация: 09.07.2009
Сообщений: 67
По умолчанию

Голова Люботинської міської організації Червоного Хреста - ЧЕРКАСКО Лариса Петрівна, контактний телефон: 066-29-00-260

Последний раз редактировалось sveta_pan; 12.08.2014 в 11:10.
sveta_pan вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2014, 15:00   #8
Наталья Захарова
Знаток
 
Регистрация: 05.04.2012
Сообщений: 372
По умолчанию

Светлана, спасибо, я дозвонилась Ларисе Петровне. Получается, у нее Красный крест теперь на дому? Куда делся их офис?!
Наталья Захарова вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2014, 15:26   #9
Живу_я_здесь
Участник
 
Регистрация: 19.09.2013
Сообщений: 62
По умолчанию

Непонятно что то! Как может Красный Крест находиться по месту проживания председателя? Это же общественная организация которая направлена на помощь гражданам. Тем более сейчас когда нужна помощь беженцам. Это наверное городская власть постаралась лишить ее то есть организацию офиса. И тут эта городская власть напакостила! Сколько я помню Красный Крест находился в старом здании горсовета.
Живу_я_здесь вне форума   Ответить с цитированием
Старый 08.08.2014, 15:40   #10
Наталья Захарова
Знаток
 
Регистрация: 05.04.2012
Сообщений: 372
По умолчанию

На месте Красного креста - Совет ветеранов. Организация, безусловно, уважаемая, но зачем ей аж 3 (три!) комнаты в столь смутные времена? Мне кажется, можно было бы на время их как-то ограничить хотя бы двумя комнатами, а одну вернуть Красному кресту.
Горсовет вообще понимает, что сейчас в стране происходит?!
Наталья Захарова вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Социальные закладки


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:20. Часовой пояс GMT +3.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
(с) 2003-2011. Люботинська міська рада.