Показать сообщение отдельно
Старый 16.11.2007, 22:40   #50
МІСТО
 
Регистрация: 16.11.2007
Сообщений: 1
По умолчанию Re: Аренда производственных площадей

andrey_st - Я голосував "ЗА". Чому?
1. Сподівався, що "приватний власник" чітко усвідомлює можливі наслідки "придбання".
2. "Маяк" - це концертний зал. Там вихід на сцену прямо із залу, відсутні куліси. Будинок Культури (Клуб) має сцену в глибину метрів 15-20, четверо-п’ятеро куліс. За сценою - приміщення для переодягання акторів. Просторе фоййє. Зрозумівши, що все-одно "щось" продадуть, зваживши, я наполіг на тому, щоб місту лишили хоча б Будинок Культури (Клуб). Більшість депутатів мене підтримала.
3. Люботинська міська рада не може знайти кошти на ремонт і утримання навіть одного приміщення. А БК (Клуб) мав тоді навіть посаду директора. Мабуть, має і зараз.

Сьогодні я не шкодую, що "Маяк" продали. Це був би Клуб-№2 - приміщення, яке поступово руйнується.
Нові власники "Маяка" дійсно спочатку "намагались просувати культуру в маси". Згодом, мабуть, вирішили, що в Люботині осередок культурного обміну - магазин.
власники "Маяка". Перечитайте і зрозумійте, "що" Вам порадили! Там є раціональне зерно! Крім "грошей", "тротуарів", "доріг", "продуктів" - цивілізованим людям у Люботині діючий театр, кіноконцертний зал - теж потрібні!
МІСТО вне форума   Ответить с цитированием