Показать сообщение отдельно
Старый 09.04.2016, 10:07   #13
**BOSS**
Знаток
 
Аватар для **BOSS**
 
Регистрация: 14.03.2007
Адрес: Люботин
Сообщений: 198
Отправить сообщение для **BOSS** с помощью Skype™
По умолчанию

Андрей-молодец!
Я думаю,что скоро мы увидим как красавец стадион вырастет на Старом Люботине.Ведь субботник был там,а не на ул.Тургенева.
И команда "Барвинок" приедет к Вам в гости.
А где в это время был я:
В суботу 2.04.2016 у 12:00 в приміщенні Старолюботинської школи №5 відбулися збори газового кооперативу «Старолюботинський». Цей кооператив один із найбільших не тількі в нашому місті а і в цілому в Україні.Збори проводив та очолював голова Колесник Сергій , Присутніми були члени правління, десятники та члени кооперативу.
Громада рішуче готова боротися за свої права:
-Газопровід,побудований кооперативом є приватна форма власності і ми не будемо дарувати (віддавати на баланс) "Харківгазу"
Ми, депутати Люботинської міської ради від ПП « Сила Людей» Альбощий Дмитро , Макаренко Сергій ,від «Батьківщина» Кислий Сергій були присутні і допомогатимуть людям відстоювати свої права.
Міський голова Люботина, Лазуренко Леонід напередодні при зустрічі з головою Колесником Сергієм виказав повну підтримку кооперативу у їх боротьбі за право власності і те що міська рада повністю на стороні громади, кооперативу.
Ще були запрошені представники Харківгазу , які під час зборів зарекомендували себе як мовчазні та сором’язливі гості.
Загалом збори пройшли продуктивно, була вирішена низка питань, які спрямують бажання членів кооперативу до позитивного результату ,та врешті буде встановлена крапка у праві власності користування газової мережі яку люди будували своїми силами та за свій кошт.
__________________
Нам не дано предугадать, какую еще пакость
придумает власть для улучшения нашей жизни.
**BOSS** вне форума   Ответить с цитированием