Офіційний форум Люботинської міської ради

Офіційний форум Люботинської міської ради (http://forum.lubotin.kharkov.ua/index.php)
-   Запитання до міського голови. (http://forum.lubotin.kharkov.ua/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Люботинські ставки (http://forum.lubotin.kharkov.ua/showthread.php?t=177)

SN 14.06.2009 23:46

Люботинські ставки
 
Прийшло літо, разом з ним спека. Люботинці на вихідні, тай просто в будні дні почали ходити на відпочинок на ставки. Але в якому стані наші ставки?
З кожним роком вони все більше замулюються, заростають камишем, пляжі засмічуються сміттям.
Звичайно приємно що за містом є такий ставок як шостий, але добиратися до нього не завжди комфортно. В цьому році щось почали робити з першим ставком, звісно це добре.
Але особисто мене непокоїть доля більшості ставків в Люботині, а їх, якщо я не помиляюсь, в нас більше 20.
Найближчий до мене ставок - це ставок Перекошка. Один з найбільших в місті і найпопулярніших. Останнім часом я не так часто на ньому бував, але спогади про нього гарні, раніше завжди всі туди ходили на відпочинок.
Але на що перетворюється цей ставок зараз і яка йде тенденція?
В цьому році я несподівано для себе виявив що зараз там вже майже ніхто не купається, вода брудна, крім того ходять слухи що в воді виявили якусь інфекцію. На пляжі пісок вже давно ніхто не завозив.
Якісь дивні перетворення з одним з найпопулярнішіх ставків в місті...
Можливо це якось пов'язано з тим що його взяли в оренду для розведення риби?
Комусь невигідно щоб там відпочивали люди?
Або це прояв звичайного недбальства зі сторони міської влади?

SN 17.06.2009 11:31

Re: Люботинські ставки
 
Літвін вчора пообіцяв що буде розбиратися з ситуацією щодо Люботинскьких ставків. Сказав що дасть доручення прокуратурі щоб розібралися з тим, як в Люботині міська влада передає ставки в приватну власність, і що людям на них потім не дозволяють рибачити, вільно купатися, і т.д.
Давно пора було розібратися... але краще пізно ніж ніколи.

Dark 17.06.2009 12:58

Re: Люботинські ставки
 
Знову голову буде заарештовано?

SN 17.06.2009 18:13

Re: Люботинські ставки
 
Цитата:

Сообщение от Dark
Знову голову буде заарештовано?

На мою думку, така ймовірність є. Але треба дочекатися офіційної відповіді в цій темі від міського голови, щоб робити якісь висновки.

andrey_st 17.06.2009 21:55

Re: Люботинські ставки
 
Останнім часом голова нас офіційними відповідями не вшановує...

Дядя Вова 18.06.2009 16:03

Re: Люботинські ставки
 
Вопрос: если пруд в аренде кто отвечает за его состояние?

deviant 19.06.2009 10:00

Re: Люботинські ставки
 
еще вопрос: если пруд арендован (а они арендованы уже практически все), могу ли я безнаказанно и безвозмездно купаться, загорать, проводить время у пруда?

andrey_st 19.06.2009 12:56

Re: Люботинські ставки
 
Цитата:

Сообщение от deviant
могу ли я безнаказанно ...купаться...?

Классная формулировка. Когда соберетесь купаться, захватите с собой уголовный кодекс ;)

SN 19.06.2009 13:46

Re: Люботинські ставки
 
Цитата:

Сообщение от deviant
еще вопрос: если пруд арендован (а они арендованы уже практически все), могу ли я безнаказанно и безвозмездно купаться, загорать, проводить время у пруда?

Начебто Літвін роз'яснив ситуацію на зустрічі. Така ситуація була в Криму, але там вже розібралися, дійде черга і до Люботина, прокуратура вже повинна займатися цією справою, якщо вірити Літвіну.
Звичайно можете вільно купатися і ловити рибу на орендованих ставках, інша проблема в тому що деякі орендатори себе власниками вважають.


Текущее время: 05:54. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
(с) 2003-2011. Люботинська міська рада.