Офіційний форум Люботинської міської ради

Офіційний форум Люботинської міської ради (http://forum.lubotin.kharkov.ua/index.php)
-   Запитання до міського голови. (http://forum.lubotin.kharkov.ua/forumdisplay.php?f=4)
-   -   [Вопрос] Продленка (http://forum.lubotin.kharkov.ua/showthread.php?t=1179)

Лилиана Федоренко 26.05.2017 14:07

Продленка
 
Добрый день! Подскажите пожалуйста почему ни в одной школе города нет продленки для младших классов? Директора школ и нач. гороно отказываются об этом говорить? Мало того что детей выгоняют из дет. сада чем нарушают ч.1 ст 12 ЗУ "о дошкольном образовании". Только у нас в городе при закрытии дет. сада на ремонт не предоставляют перевод детей на этот период в другой ДНЗ. Я конечно понимаю, что нам до города Харьков далеко!!! Но возьмите в пример Песочин, где родители не знают подобных проблем. прошу срочно разобраться с данной проблемой!!! Вопрос не терпит отлагательств.

Лилиана Федоренко 31.05.2017 11:07

очень жаль что у компетентных органов нет ответа на такой простой вопрос. Грош цена Вам Леонид Иванович, вы не умеете управлять и заставлять работать людей!!!

Адміністрація виконкому 31.05.2017 13:45

Вложений: 1
Ваше звернення направлено до міського відділу освіти. Інформація на форумі буде оприлюднена відразу ж при отриманні відповіді.

Адміністрація виконкому 02.06.2017 08:56

На Ваше звернення відділ освіти Люботинської міської ради повідомляє, що у 2016/2017 навчальному році керівники загальноосвітніх навчальних закладів м. Люботина не зверталися із клопотанням про відкриття груп продовженого дня. Повідомляємо, що такі групи можуть відкриватися при наявності від 25 до 30 дітей у групі.
Згідно ч.1 ст.12 Закону України «Про дошкільну освіту» повідомляємо, що у місті функціонує 4 дошкільних навчальних заклади (ясла-садок) та 1 дошкільний навчальний заклад (дитячий садок). Згідно статутів дошкільних навчальних закладів зарахування дітей до них здійснюється віком від 2 до 6 років.
Згідно Санітарного регламенту для дошкільних навчальних закладів (р.VII), п.27 затвердженого наказом Міністерства охорони здоров’я України від 24.03.2016 № 234 у дошкільному навчальному закладі під час функціонування груп забороняється проведення малярних ремонтних робіт. У разі необхідності влаштування Вашої дитини на час ремонтних робіт до іншого навчального закладу прохання завчасно звернутися із заявою до завідуючої дошкільним навчальним закладом або до відділу освіти.

Начальник відділу освіти Люботинської міської ради Стрілець В.В.

Лилиана Федоренко 02.06.2017 13:29

Поясните пожалуйста на каком основании Директор дет.сада № 1 Крыцяк Г.М. отказывается принимать детей достигших 6-лет в августе месяце (после ремонта)! В разъяснительном письме Министерства образования четко прописано, что в оздоровительный период дети имеют право находиться в дет. учреждении. (Лист от 21.07.2011 №1/9-552). Перекомплектация групп осуществляется с 1 сентября. Что это за самоуправство? Или она таким образом хочет еще вытягивать деньги с родителей в свой карман?

Адміністрація виконкому 06.06.2017 15:29

Завідувач Люботинського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Ялинка» не може нікому відмовити у прийомі дітей з 1 серпня, тому що вікові групи формуються на 1 вересня і станом на 1 серпня дитина перебуває у списочному складі ДНЗ.
За даними навчального закладу дитини з прізвищем Федоренко у ДНЗ № 1 «Ялинка» немає, і від батьків не надходили заяви подібного характеру.
У разі виникнення питань, зверніться до відділу освіти особисто.

Начальник відділу освіти Стрілець В.В.


Текущее время: 13:52. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2020, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
(с) 2003-2011. Люботинська міська рада.