Офіційний форум Люботинської міської ради

Офіційний форум Люботинської міської ради (http://forum.lubotin.kharkov.ua/index.php)
-   Запитання до міського голови. (http://forum.lubotin.kharkov.ua/forumdisplay.php?f=4)
-   -   Мероприятия на День независимости Украины (http://forum.lubotin.kharkov.ua/showthread.php?t=1005)

Наталья Захарова 23.08.2015 10:47

Мероприятия на День независимости Украины
 
Водружение флага и вывешивание фото Кацубы - это и все праздничные мероприятия в Люботине в такой важный для нашей страны день?
Или я что-то пропустила?

Сергей Кислый 27.08.2015 09:48

Цитата:

Сообщение от Оксана Владимировна (Сообщение 5172)
Некоторые партии ещё умудрились возложить цветы к памятнику "загиблих героїв за роки незалежності"

Во-первых, к памятнику погибшим воинам, отдавшим жизнь за то, чтобы мы жили. Слов "за роки незалежности" не слышал.
Во-вторых, жить в стране, пользоваться всеми ее благами (образование, здравоохранение, пенсии, льготы и т.д.) и одновременно неуважать ее государственные праздники и символы по крайней мере некорректно, а по большоиу преступно.

Govorun 18.09.2015 21:49

Цитата:

Сообщение от Наталья Захарова (Сообщение 5154)
Водружение флага и вывешивание фото Кацубы - это и все праздничные мероприятия в Люботине в такой важный для нашей страны день?
Или я что-то пропустила?

А що ти зробила у цей важливий день ???

Написала вонючий пасквіль в мережі Інтернет.

Велика заслуга. Гідна наслідування.

Наталья Захарова 18.09.2015 23:33

В цей важливий для нашої країни день я пішла до церкви, встановила свічки за загиблих героїв та мирних мешканців, помолилася за мир в Україні, а ще попрохала Господа, щоб він подарував мозок таким йолопам, як Ви. :)

Govorun 22.09.2015 19:33

Цитата:

Сообщение от Наталья Захарова (Сообщение 5228)
В цей важливий для нашої країни день я пішла до церкви, встановила свічки за загиблих героїв та мирних мешканців, помолилася за мир в Україні, а ще попрохала Господа, щоб він подарував мозок таким йолопам, як Ви. :)

Нехай Господь відпустить тобі всі гріхи.

І я тобі відпускаю твоє хамство і злобність які ти виливаєш саме тут.

Краще зроби щось корисне, і світлі барви життя повернуться до тебе.

Наталья Захарова 23.09.2015 07:43

Я завжди в світлих барвах, тому що мене оточують світлі, добрі люди.
А Вам я дуже раджу для початку звернутися до фахівця, бо коли людина натякає, що вона Господь Бог - треба щось негайно робити, поки не запізно.
Розумію, що восени бувають загострення, але Вам треба щось з собою робити. Не гайте часу!

sveta_pan 28.01.2016 16:19

Шановна пані MaximRito!
День Незалежності України- державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня.
Заходи до Дня Незалежності України в 2016 році будуть своєчасно розміщені на офіційному сайті Люботинської міської ради.

Відділ забезпечення діяльності виконкому та внутрішньої політики


Текущее время: 08:30. Часовой пояс GMT +3.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
(с) 2003-2011. Люботинська міська рада.